Umenie má skvelú schopnosť spájať ľudí a šíriť dobré myšlienky 🙋‍♂️🙋‍♀️. Veľmi sa tešíme, že aj tento rok sa umenie spojilo s podporou našej činnosti, a to v podobe charitatívneho koncertu 🎶🎻, ktorý organizuje pani Diana Kleščová.

Už 26. mája o 15.30 hod. si v kostole sv. Dominika ⛪️ vo Zvolene budete môcť vychutnať klasickú hudbu v podaní žiakov a pedagógov zo Základnej umeleckej školy Nádvorná 10 vo Zvolene.

Dobrovoľným vstupným môžete podporiť našu startlabovú kampaň, v rámci ktorej plánujeme zabezpečiť kvalitný kino systém a vytvoriť knižnicu pre deti priamo na onkologickom oddelení. Veríme totiž, že si zaslúžia rovnako pekné zážitky z obľúbeného filmu či knihy ako ich zdraví rovesníci. 💙

Viac informácií o kampani nájdete tu: https://www.startlab.sk/…/3805-kniznica-a-kino-pre…/…

 

Svetielko nádeje koncert Zvolen-Západ 2024