Naša farnosť v spolupráci so skautmi organizuje začiatkom júla tábor pre ukrajinské deti. Ak máte doma nepotrebné, ale zachovalé hračky, najmä pekných plyšákov a pod., čo už nepotrebujete, veľmi by nám to pomohlo, aby sme nemuseli kupovať odmeny na konci tábora. Tiež môžete podporiť konkrétne rodiny v ťažkej finančnej situácii, s ktorými sme v kontakte – finančne alebo trvanlivými potravinami. Vo vestibule kostola sa na to nachádza krabica aj pokladnička. Ďakujeme!

Pozývame deti z Ukrajiny od 6 do 15 rokov na denný tábor:

Časostroj

Čo vás čaka?

  • Program plný hier, zábavy a objavovania 
  • Výlety v okolí Zvolena
  • Spoločné obedy 
  • Ukrajinskí animátori
  • Na záver malé prekvapenie pre každého

Termín: 8. 7. – 12. 7. 2024
Denne od 7.30 – 16.00 hod.

Miesto: Zvolen-Západ a okolie
Príspevok na náklady: 15 EUR 

Bližšie informácie a prihlášky: +421 951 925 094 (Anna Konovalenko)

Prihláška na stiahnutie

 

Tábor pre UA deti 2024 Časostroj web