Kristus Kráľ lásky - akad. maliar Ladislav ZáborskýJn 18, 33-37

Prezývky: Mesiáš, Syn Boží, Kráľ kráľov, Kráľ pokoja atď. Je známy ako vodca organizovanej skupiny.

Hľadá sa pre tieto zločiny: zázračné uzdravenia, nelegálna výroba vína a distribúcia potravín bez štátnej licencie, styky s kriminálnikmi, asociálnymi živlami, buričmi a ľuďmi odsúdenými za zlé správanie. Tvrdí, že dospelí sa stanú Božími deťmi.

Popis: dlhé vlasy, fúzy a brada, špinavý odev, na nohách sandále. Najčastejšie sa pohybuje medzi chudobnými, hoci má zopár bohatých a vplyvných priateľov, s ktorými sa stretáva na nočných rozhovoroch. Často uteká do púšte.

Upozornenie: tento muž je mimoriadne nebezpečný; jeho plamenné reči a výzvy sú nebezpečné predovšetkým pre mladých ľudí. Káže, že mení ľudí a robí ich slobodnými.

Poznámka: Tento muž je stále na slobode. Za informácie o jeho pohybe je odmena tridsať strieborných. Anonymita za poskytnuté informácie zaručená! Za poskytnutú pomoc hľadanému a úmyselné zavádzanie úradov hrozia vysoké pokuty a dlhoročné väzenie.

„Pilát vošiel do vládnej budovy. Predvolal si Ježiša Krista a spýtal sa ho: „Si židovský kráľ?“

Všetky armády tohto sveta a všetci králi, ktorí kedykoľvek vládli na tejto zemi, neovplyvnili ľudský život tak ako Ježiš Kristus, Kráľ pravdy a lásky.

Fr. Šimon OP