Drahí veriaci, s radosťou vás v mene Slovenskej katolíckej charity pozývame na Národný týždeň charity, ktorý sa uskutoční v rôznych slovenských mestách od 10. do 16. júna 2024.

Tento týždeň bude jedinečnou príležitosťou bližšie spoznať našu činnosť a projekty, ktoré realizujeme nielen my, ale aj arcidiecézne, diecézne a eparchiálne charity po celom Slovensku. Pripravili sme pre vás bohatý program, ktorý zahŕňa kultúrne podujatia, verejné diskusie a ochutnávky špecialít z krajín, kde katolícka charita aktívne pôsobí.

Podrobné informácie nájdete na výveske kostola, na webe www.charita.sk a tiež na sociálnych sieťach Slovenskej katolíckej charity. Tešíme sa na vašu účasť a spoločné chvíle plné pomoci a solidarity.

Ing. Miroslav Dzurech
Generálny sekretár, Slovenská katolícka charita

 

Charita