Pozývame vás na stretnutie Kána pre manželov:

  • čas pre vaše manželstvo
  • čas pre vás dvoch
  • čas pre vaše deti

Nitra, 10. – 16. 7. 2022

Stretnutie Kána je týždeň pre manželské páry, organizované Chemin Neuf, katolíckou komunitou s povolaním k ekumenizmu. Pre manželov je časom zastavenia sa,  stretnutia v páre. Je týždňom, počas ktorého je možné prerušiť stále rýchlejší rytmus moderného života a znova sa stretnúť ako pár a obnoviť prostredníctvom zdieľania a modlitby. Tento rok je to už 42 rokov od prvej Kány vo Francúzsku a 22 rokov na Slovensku.

Na Stretnutí Kána nájdete:

  • ČAS ZNOVUOBJAVIŤ zmysel manželského života a dnešnej rodiny; otvorene sa porozprávať o zásadných otázkach, ako sú komunikácia, sexualita, či vernosť.
  • ČAS ZDIEĽAŤ SA vo vzájomnej otvorenosti o radosti, ale aj ťažkosti života vo dvojici.
  • ČAS OTVORIŤ SA Bohu, ktorý neprestajne buduje a posilňuje manželské páry, učí ich láske a odpúšťaniu.
  • ČAS PRE DETI, ktoré sa plne zúčastňujú stretnutia Kána. Deti (od 3 do 14 rokov) sú zverené skupine, ktorá im pripravuje program hier a oddychu. Program je v súlade s vekom a osobnými potrebami detí. Deti v predškolskom majú aktivity v „škôlke“ a školáci v tábore.

Viac tu: https://www.kanapremanzelov.sk/

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Stiahnuť