24. 6. 2024 sa rodiny s deťmi z našej farnosti stretli na spoločnej zmrzline za usilovnú prácu a snaženie počas celého školského roka.

Po sladkej odmene sa deti úplne prirodzene rozdelili – tí starší sa naháňali a obstreľovali vodnými pištoľkami a tí mladší sa s rodičmi presunuli na neďaleké ihrisko, kde sme si spravili malú prekážkovú dráhu a zahrali sme sa niekoľko hier. Deti tiež hľadali cukríky rozhádzané po tráve a museli utekať pred staršími, ktorí ich obstreľovali vodnými pištoľkami. Nakoniec si oteckovia s deťmi zahrali futbal.

Potom nasledovala sv. omša, na záver ktorej páter Rafael ponúkol deťom brožúrky Moje prázdniny v kostole, do ktorých si môžu počas letných prázdnin zapisovať, kde sa zúčastnia na sv. omši v nedeľu, a vyfarbovať obrázky k nedeľným evanjeliám.

Ďakujeme, že sme si mohli spolu užiť toto popoludnie, a tešíme sa na letooo!!!