Dňa 12. 4. 2022 sa stretli veriaci, ktorí sa chcú aktívnejšie spolupodieľať na chode a aktivitách našej farnosti, a spolu sme prešli návrhy na nové aktivity alebo vylepšenia toho, čo sa už robí.

Nižšie na tejto stránke ponúkame prehľad aktivít, ktoré sa robia, a tiež návrhy od ľudí, ktoré sme dostali z predchádzajúceho dotazníka. Budeme radi, ak sa zapojí čo najviac ľudí – ak máte záujem, vyplňte, prosím, dotazník nižšie a budeme vás kontaktovať.

Ďakujeme všetkým, ktorí prispievajú k spoločnému dielu!

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Stiahnuť

Dotazník – zapojenie sa do farnosti

Farnosť Zvolen-Západ

Pozývame veriacich našej farnosti, mužov, ženy a mladých, ktorí sa chcú aktívnejšie spolupodieľať na chode a aktivitách farnosti, aby vyplnili formulár nižšie a dali nám tak vedieť o svojich možnostiach.

Vaša pomoc farnosti