Archív aktivít Spoločenstva sv. Zdislavy

Otvorené modlitbové stretnutie

Otvorené modlitbové stretnutie

Drahí priatelia, odpovedajme na naliehavú výzvu Panny Márie k modlitbe za pokoj vo svete. Panna Mária nás prostredníctvom vizionárky Marije Lunetti pozvala modliť sa počas novény k 43. výročiu jej zjavení každý večer o 22.00 na vrchu Podbrdo a po modlitbe ruženca bude...

Zbierka školských potrieb

Zbierka školských potrieb

Spoločenstvo sv. Zdislavy vás pozýva k zbierke školských potrieb pre rodiny našej farnosti. Aj jeden zošiť darovaný z lásky sa počíta. Školské potreby prinášajte do vestibulu kostola sv. Dominika, Zvolen-Západ. Môžete priniesť: zošity, perá, ceruzky, farbičky, gumy,...

Lámačské chvály vo Zvolene

Lámačské chvály vo Zvolene

Pozrite si videozáznam modlitieb chvál so svedectvami spoločenstva Dismas, ktoré sa uskutočnili vo Zvolene, 4. 11. 2022.   https://www.youtube.com/watch?v=se8fXBno36U

Kurz o službe a proroctve – vdp. Slavomír Palfi

Kurz o službe a proroctve – vdp. Slavomír Palfi

Ani v lete spoločenstvo sv. Zdislavy nazaháľalo. Naďalej sme sa stretávali na modlitbách. V dňoch 12. - 13. augusta sme zažili úžasný čas spolu na kurze o službe a proroctve. Kurz viedol vdp. Slavomír Palfi. Vypočujte si krátku ukážku z prednášky. Požehnanú jeseň...

Modlitby za pokoj na Ukrajine 13. 3. 2022

Modlitby za pokoj na Ukrajine 13. 3. 2022

Spoločenstvo sv. Zdislavy vás pozýva v nedeľu 13. 3. 2022 o 14.00 hod. v našom kostole na spoločné modlitby za pokoj na Ukrajine. Zmierna poklona bude prebiehať od 14-tej hodiny do večernej svätej omše. Veriaci, ktorý navštívi Najsvätejšiu sviatosť a zotrvá v adorácii...

Zbierka pre Ukrajinu

Zbierka pre Ukrajinu

Spoločenstvo sv. Zdislavy vyhlasuje zbierku pre Ukrajinu. Vaše dary môžete nosiť do vestibulu kostola na sídlisku Zvolen-Západ denne medzi 17.00 a 19.00 alebo si dohodnite iný termín: 0907 871 123 (p. Hubertová) alebo 0903 982 348 (páter Šimon). Pre všetkých:...

Poďakovanie pátrovi Matejovi OP od Spoločenstva sv. Zdislavy

Poďakovanie pátrovi Matejovi OP od Spoločenstva sv. Zdislavy

Dňa 28.12.2021 sa naše spoločensvo na svojom pravidelnom utorňajšom stretnutí rozlúčilo so svojím asistentom bratom Matejom Jurajom Šulíkom. Na novej pozícii ho budeme naďalej podporovať svojimi modlitbami a vyprosovaním pomoci od našej patrónky sv. Zdislavy....

Adventná zbierka trvanlivých potravín pre rodiny v núdzi

Adventná zbierka trvanlivých potravín pre rodiny v núdzi

Spoločenstvo sv. Zdislavy ďakuje všetkým, čo sa zapojili do adventnej zbierky potravín. Potraviny v hodnote 500€ sme odovzdali Charite sv. Alžbety.Spoločenstvo sv. Zdislavy vás pozýva zúčastniť sa zbierky trvanlivých potravín pre rodiny v núdzi v našom meste - pre...

Prvá sobota 3. 7. 2021 – modlitba ruženca a adorácia

Prvá sobota 3. 7. 2021 – modlitba ruženca a adorácia

Spoločenstvo sv. Zdislavy vás pozýva v prvú sobotu v mesiaci (3. 7. 2021) na modlitbu ruženca spojenú s adoráciou. Duchovný program sa uskutoční v našom kostole sv. Dominika, Zvolen-Západ, v sobotu dopoludnia: 10:00 -12:15 modlitba posvätného ruženca, adorácia 12:20...